.
Menu Utama
Pengenalan Syarikat
Perkhidmatan Ditawarkan
Pengalaman Syarikat
Perunding Bersekutu
Pengarah Syarikat
Kakitangan Syarikat
Kelayakkan Syarikat
Pertanyaan
Pejuta
Jupem
Lembaga Jurukur Tanah
Wira Homeland Sdn Bhd
E-Goverment
Utusan Malaysia
Berita Harian
New Strait Times
TV3
RTM
hanafi@wiraukur.com
azmawi@wiraukur.com
kamarudin@wiraukur.com
haniff@wiraukur.com
osman@wiraukur.com
muhamad@wiraukur.com
mazlan@wiraukur.com
mohdroni@wiraukur.com
aeshah@wiraukur.com
aziera@wiraukur.com
hayati@wiraukur.com
mazlina@wiraukur.com
noraini@wiraukur.com
 

LOGIN HERE

 

   

 




KAKITANGAN SYARIKAT

 

PENGARAH SYARIKAT :

Dato' Hj. Hanafi B. Hj. Mamat DIMP KMN AMN SMK  
B.Sc(Hons)(Lond),MSc(LAD)Dip.Surv(M),MRICS
FIS(M),MAALS,MREAAA

 

Kakitangan Teknikal :

1. Nor Azmawi B. Abd Rahman
    BSc.Geomatic Engineering (Uitm),MIS(M)
 
2. Nik Mohd Haniff B Hanafi
    BSc(Hons) Surveying & Mapping Science Newcastle
    University(UK),MIS(M)
 
3.  Masliza Bt Hj Yusup
     BSc.Geomatic Engineering (Uitm)

4.  Che Md. Kamaruddin B. Che Harun

5.  Osman B.Ab.Rahman

6.  Muhamad B. Kassim

7. Mohd Saufi B. Ishak

8. Mazlan B. Mat Jusoh

9. Mohd Roni B.Othman

10. Marzuki B.  Mohamad

11.Mohd Norimy B. Omar

12.Hasnol B. Hassan

13.Awang Kechik B. Abdullah

14.Arham B. Rahimi

15.Wan Junoh B. Wan Mamat

16. Aeshah Bt Ismail

17.Noor Aziera Bt Mohammad

18.Norhayati Bt Abu Bakar

19.Wan Nor Aini Bt. Wan Omar

20.Mazlina Bt Mat Noor

 

Laman Utama

 

 


title survey
01.
UKURAN PECAH LOT TANAH UNTUK PERUMAHAN - SILA KLIK UNTUK MAKLUMAT LANJUT

02.
UKURAN KEJURUTERAAN - SILA KLIK UNTUK MAKLUMAT LANJUT

03.
UKURAN HIDROGRAFI - SILA KLIK UNTUK MAKLUMAT LANJUT

04.
UKURAN TOPOGRAFI- SILA KLIK UNTUK MAKLUMAT LANJUT

05.
KERJA-KERJA PEMBANGUNAN HARTANAH - SILA KLIK UNTUK MAKLUMAT LANJUT
Rockwool
06.
UKURAN PERLOMBONGAN - SILA KLIK UNTUK MAKLUMAT LANJUT

 

 

 

KELANTAN

3455A Bangunan Koperasi Pekerja Bank(COBE) Berhad Tingkat 1 Wisma       Hajjah Habsah, Jalan       Sultanah Zainab, 15050 Kota Bharu     

Kelantan Darul Naim.

Tel:09-7471143 / 7471511       

 Fax:09-7437741

Website :

www.wiraukur.com

               Email :                  info@wiraukur.com

KUALA LUMPUR

229B Jalan Bandar 13,Taman Melawati,53100 Kuala Lumpur

Tel : 03-41080970/41086680

Fax : 04-41086680

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2007 WIRA UKUR CONSULTANT.  Paparan terbaik 800 x 600 menggunakan Internet Explorer 5.0 dan ke atas.

Webmaster : sharimi muhamad